KONKURS "GDYBY CIĘ NIE BYŁO" >>>

22-07-2019
   "Szanowni Państwo!

Chciałbym serdecznie zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w konkursie „Gdyby Cię nie było…”, który to realizuję we współpracy ze znanym influencerem Danielem Rusinem (Reżyser Życia). Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia...

...Celem konkursu jest pobudzanie lokalnego patriotyzmu oraz kształtowanie wzorca autorytetu.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego filmu przedstawiającego wybraną przez uczestnika postać, która jego zdaniem zasługuje na miano lokalnego bohatera.

Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich Reżyser Życia, otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także wstęp do Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.

Ponadto, dwa najlepsze filmy konkursowe wybrane przez Komisję Konkursową zostaną udostępnione na oficjalnym profilu Reżysera Życia w serwisie społecznościowym Facebook, a ich autorzy otrzymają atrakcyjną nagrodę rzeczową. Do jednej z osób trafi aparat Canon 1300D, którym nagrywane były filmy publikowane na kanale Reżysera Życia.

Jeśli byliby Państwo tak mili i przekazali informację o konkursie uczniom Państwa szkoły za pośrednictwem Państwa strony internetowej, profilu w mediach społecznościowych lub wiadomości e-mail, to będę bardzo wdzięczny.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo pod wskazanym adresem: https://www.facebook.com/notes/903147780061192/

Regulamin konkursu wraz z plakatem przesyłam w załączeniu.

Łączę wyrazy szacunku

Miłosz Łaski