OGÓLNOPOLSKA AKCJA "CZYSTE TATRY" >>>

22-07-2019
   Przyjaciele Czystych Tatr! Finał tegorocznej edycji odbędzie się
26 i 27 lipca...

...Mamy ogromną nadzieję, że uda się Wam znaleźć czas i energię, by dołączyć do nas i razem z nami znów pokazać wszystkim, że #ŚmiecenieToObciach.

Zmiana daty wydarzenia oznacza, że szlaki oczyścimy w szczycie wakacyjnego sezonu, gdy Tatry odwiedzają tłumy turystów. Tym bardziej więc liczymy na Waszą pomoc, bo czeka nas mnóstwo pracy. W każdej z dotychczasowych edycji pokazywaliście, jak bardzo zależy Wam na czystych górach i ochronie przyrody, bijąc kolejne rekordy zaangażowania.

Wierzymy, że tym razem będzie tak samo i wyruszymy na szlaki ze zdwojoną mocą i jeszcze większą motywacją!

W związku z nowym terminem, prosimy wszystkie osoby o ponowną rejestrację – uzupełnienie formularza online, wybór szlaku, rozmiaru koszulki i ewentualne zgłoszenie chęci skorzystania z pola namiotowego. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie https://czystapolska.org.pl/rejestracja/.

Nasz wspólny cel pozostaje bez zmian - chcemy nie tylko posprzątać góry, ale też przypomnieć, że o zachowanie ich unikalnego piękna musimy dbać przez cały rok. Wszystkie atrakcje i aktywności, na które tak czekacie, na pewno się odbędą. O tym, co dokładnie planujemy, dowiecie się regularnie odwiedzając profil www.czystapolska.org.pl. Tam znajdziecie wszystkie informacje na temat ósmej edycji Czystych Tatr.

Do zobaczenia na szlaku!

Zespół Czystych Tatr